Technology

Śpiewana przez Rafała pioseneczka zbyt przeciętna na miejsce w finale konkursu Eurowizji! Markotne zakończenie epizodu Brzozowskiego Rafała z Eurowizją.

28.05.2021, 12:10 0 komentarzy
Śpiewana przez Rafała pioseneczka zbyt przeciętna na miejsce w finale konkursu Eurowizji! Markotne zakończenie epizodu Brzozowskiego Rafała z Eurowizją.

Powinniśmy pamiętać o tym, iż nasza ojczyzna z reguły nie urzekała publiki podczas turnieju Eurowizji. Najczęściej naszego kraju najpotężniejszym sukcesem jest awansowanie do finału, gdzie wywalczaliśmy najdalsze pozycje. Eurowizję odroczono w zeszłym roku, ponieważ rozprzestrzeniała się epidemia koronawirusa, która zastopowała nie tylko Stary Kontynent, ale także resztę świata. Ambasadorem Polski na konkursie Eurowizji został Brzozowski Rafał, który miał wzbudzić zachwyt fanów dobrej muzyki piosnką pod tytułem "The Ride". Z wybrania wysłannika naszego narodu wielu reporterów nie było uradowanych, lecz w ostatecznym rozrachunku do podmiany nie doszło. Na nasze nieszczęście znowu byliśmy zmuszeni żegnać się z konkursem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Brzozowski, który był reprezentantem naszego narodu w trakcie konkursu Eurowizji nie skokietował telewidzów i dlatego też został wyeliminowany na etapie półmetku 65. konkursu piosenki europejskiej.

Widzowie z Polski bez cienia wątpliwości są już naprawdę znudzeni tego typu rezultatem. Należy zdawać z tego sobie sprawę, iż "The Ride" a więc piosenka zaprezentowana ze strony Rafała Brzozowskiego była naprawdę niespecjalna. W tym utworze nie było nic interesującego, co mogłoby wprawić w uniesienie widzów europejskich. To jest któraś z kolei edycja turnieju Eurowizji, w trakcie którego przedstawiciel Polski nie potrafi zakwalifikować się do finałowej fazy. Od dłuższego czasu wybór przedstawicieli naszego państwa na konkurs Eurowizji nie idzie nam zbyt dobrze i bez wątpienia można dostrzec to. Należy więc liczyć na to, iż w kolejnych latach nasz reprezentant da radę awansować do starcia finałowego o triumf w zawodach europejskiej piosenki. Bardzo istotne w sytuacji takiej jak ta jest to, by dobrać dobrego ambasadora, który będzie potrafił zachwycić europejskich widzów. W przeciwnym razie ponownie nie będziemy mieli możliwości do finałowego starcia w konkursie europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz