Technology

Porywające spotkanie w pierwszej kolejce sezonu Ekstraklasy! Sporo bramek i triumf Rakowa z reprezentantami gliwickiego Piasta!

27.07.2021, 15:45 0 komentarzy
Porywające spotkanie w pierwszej kolejce sezonu Ekstraklasy! Sporo bramek i triumf Rakowa z reprezentantami gliwickiego Piasta!

Genialne widowisko na stadionie gliwickiego Piasta otrzymali okazję by podziwiać kibice piłkarscy. Lokalna drużyna Piasta w weekend podejmowała na własnym boisku piłkarzy wicemistrza kraju. Było to bardzo mocne zestawienie jak na pierwszą rundę nowej odsłony rozgrywek polskich i musimy wziąć pod uwagę to. Z całą pewnością każdy futbolowy sympatyk w Polsce mógł być ukontentowany z oglądania takiego pojedynku. W trakcie pojedynku padło pięć bramek i trzeba to sobie uświadomić, iż oba zespoły były strasznie blisko trzech punktów. Na koniec to piłkarze ekipy wicemistrza kraju mogli radować się z premierowej wygranej w świeżo rozpoczętym sezonie ligi polskiej. Gracze gliwickiego Piasta na pierwszy triumf będą musieli wyczekiwać przynajmniej do przyszłej kolejki, ponieważ ponieśli porażkę rezultatem dwa do trzech. Ich przeciwnikami w kolejną sobotę będą reprezentanci mieleckiej Stali. Gracze selekcjonera Fornalika na pewno będą chcieli się zrehabilitować po starcie punktów w pierwszej serii gier nowego sezonu PKO Ekstraklasy.

Zostaw komentarz