Technology

Niesamowity mecz drużyny narodowej Czech - porażka polskiej kadry w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024!

23.06.2023, 10:19 0 komentarzy
Niesamowity mecz drużyny narodowej Czech - porażka polskiej kadry w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024!

Klęska polskiego zespołu z narodową reprezentacją Czech w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Ostatni mundial w wykonaniu polskiej drużyny nie był za bardzo udany. Rzecz jasna nasi gracze zdołali awansować do fazy play-off, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Kibice piłki nożnej z naszego kraju zgodnie sądzili, że jest potrzebna zmiana na pozycji szkoleniowca. I między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym selekcjonerem piłkarskiej polskiej reprezentacji został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym przeciwnikiem była czeska kadra narodowa. Było to pierwsze spotkanie w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo ważne było to, by zwyciężyć.

Nastroje w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fenomenalne, jednak weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Narodowa drużyna Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole już po 3 minutach meczu. Zarówno dla kibiców zgromadzonych na trybunach w Pradze, jak i zawodników było to gigantyczne zaskoczenie. Gracze zespołu narodowego Czech prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych piłkarzy od samego początku meczu i nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie się to odmieni. Polska drużyna grała nieco lepiej w drugiej części spotkania, jednak to czescy zawodnicy strzelili bramkę numer trzy. Kuchta Jan był strzelcem trzeciego gola w 64. minucie tego starcia. Nasi zawodnicy starali się nadrobić straty, lecz udało im się strzelić tylko jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem meczu. Ten pojedynek w wykonaniu polskiej kadry był fatalny i warto to przyznać. Portugalski selekcjoner Fernando Santos z całą pewnością nie tak debiut w naszej reprezentacji. Drużyna polska mierzyć się będzie z narodowym zespołem Albanii w drugim pojedynku eliminacji. W tym starciu piłkarska reprezentacja Polski musi odnieść wygraną.

Zostaw komentarz