Rywalizacja o nagrodę w Top Model rozpoczęta!

26.09.2020, 13:40 0 komentarzy
Rywalizacja o nagrodę w Top Model rozpoczęta!

Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to od wielu lat stały punkt jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy konkurują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa oraz znane i lubiane jury, którzy gromadzą przed telewizorami tysiące widzów. W dodatku zawita sporo znanych i cenionych osób w przestrzeni modowej, na przykład redaktorki pism o modzie, fotografowie światowej sławy, bądź też znane modelki.

W ramach tego sezonu w szranki staje 14 uczestników, wśród których są również osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Złoty bilet przyznawany jest przez jury osobie, której możliwości do zostania modelem są największe, w skutek czego ten uczestnik na wstępie przechodzi do domu Top Model. Z kolei bilet w srebrnym kolorze to głos osób głosujących w Sieci, którzy oddali głos swojego ulubieńca, który nie będzie musiał uczestniczyć w castingach i natychmiast trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

Jakie jest założenie programu?

Program stawia sobie za cel dać opcję rozwoju i poznania "od kuchni" świata modelingu, w związku z tym co roku postanawia się zgłosić naprawdę dużo chętnych osób. Podczas każdego z odcinków na uczestników będą czekać różnorodne zadania, które mają sprawdzić, czy uda im się odnaleźć w w świecie mody pełnym wyzwań. Rolą sędziów jest ocena ich postępów i zadecydowanie o tym, który zawodnik opuści program w danym odcinku. Istnieje jeszcze możliwość przywrócenia do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki interwencji Michała Piróga, który czuwa za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Nagrodą jest kontrakt z agencją modeli jak i sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". W najnowszym sezonie poznamy, który z nich zostanie kolejnym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O to miano walczy dużo ciekawych osób, więc zdecydowanie warto jest śledzić emitowane odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz